loading

Поштові скриньки багатьох черкаських багатоповерхівок уже давно потребували ремонту чи повної заміни. Тож ще торік управлінська компанія «Нова якість» розпочала монтувати нові секції. За 2020 рік поштові скриньки оновили у 88 під’їздах. Нині роботи активно продовжуються.

– Минулого року ми лише розпочали роботу з оновлення поштових скриньок. У багатьох будинках вони десятиліттями не замінювалися. Звісно, де є можливість, ми намагаємося ремонтувати, та в більшості випадків необхідна повна заміна. Це бачать наші майстри по роботі з населенням, і про це також говорять і самі мешканці та роблять заявки до нашого кол-центру, – розповідає заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Ольга Протасенко.

Нині, за її словами, поштові секції працівники компанії монтують мало не щодня.  Від початку року вже виконано більше таких 30 заявок із 50 отриманих.

– Ми вже впоралися з половиною заявок. Спершу збираємо заявки, складаємо перелік, скільки та яких секцій нам потрібно. Скажімо, в один будинок нам потрібно 5-секційні конструкції, а в інший – 10-секційні. Частина замовлення вже надійшла від заводу-виробника. Тим часом від мешканців продовжуємо отримувати нові заявки на поштові скриньки, – говорить Ольга Протасенко.

Нині вже сформовано новий перелік із більше ніж 50 нових адрес. Ознайомитися з адресами можна на сторінці компанії у Фейсбук.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: