loading
Відремонтували 45 під’їздів, зашпаклювали тисячі дір у стінах, пофарбували сотні дверей і вікон. Минулоріч «Нова якість» першочергово заходила в під’їзди будинків, які постраждали від пожеж, підтоплень тощо. Цьогоріч у планах – ремонти ще сотень під’їздів. 

Про те, скільки заявок вдалося виконати та за яких умов управлінець приступає до таких робіт  – розповіла заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Ольга Протасенко.

– Ремонт під’їздів у багатоповерхівках має відбуватися раз на вісім років. Це передбачено відповідними нормами закону. Але в той же час виконання таких робіт залежить від деяких факторів. По-перше, має бути заявка від мешканців. Наступний крок – огляд майстром стану під’їзду. І що важливо, роботи можуть стартувати лише за наявності коштів на рахунку будинку, – каже Ольга Протасенко.

Минулоріч компанії вдалося зробити поточний ремонт 45 під’їздів у черкаських багатоквартирках. Роботи виконують переважно в осінньо-зимовий період, коли погода не дозволяє працювати надворі.

У «Новій якості» кажуть: ремонтують зазвичай перші поверхи під’їздів, адже це «обличчя» багатоквартирки. Тоді мешканці бачать зміни та розуміють – оновити інші поверхи можливо, лише вчасно сплачуючи за послугу.

– Ремонт інколи може зайняти багато часу. Усе залежить від складності роботи, – стверджує заступниця директора та додає: – Якщо під’їзд будинку в гарному стані, і потрібно лише пофарбувати двері чи точково підшпаклювати деякі місця – це п’ять-сім днів. Якщо ж під’їзд у поганому стані, то знадобиться кілька тижнів. Адже все починається від впорядкування дротів електрики до розмивки побілки, нанесення шпаклівки та оновлення лакофарбового покриття.

Аби покращити ефективність робіт, в управлінській компанії закликають мешканців колегіально вирішувати першочерговість оновлень.

– Інколи нам подають заявки на ремонт покрівлі чи заміну поштових скриньок, які ми оперативно виконуємо. А потім виявляється, що більшість мешканців хочуть бачити оновлений під’їзд або нові піддашки. Ми просимо обирати одразу старшого будинку для того, щоб на зборах люди могли разом вирішити, яких змін першочергово потребує їхня багатоквартирка, – зазначає Ольга Протасенко.

Додамо: у планах управлінця цього року ремонт перших поверхів ще 255 під’їздів багатоквартирок, які він обслуговує. 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: