loading

Навесні управлінська компанія стала учасником всесвітнього проєкту «Greening of the Planet». У його межах понад 5,5 мільйонів дерев висадили в 110 країнах світу. Серед них – і кілька тисяч саджанців сакури від «Нової якості», завдяки яким управитель став найбільшим лідером серед партнерів екоакції в області.

Попередній
Далі

Майже пів року тому засновник групи управлінських компаній Андрій Бортник підписав Меморандум про співпрацю зі співорганізаторкою проєкту «Greening of the Planet» у Черкаській області Наталією Щербініною. І завдяки акції #Sakuraday_у_Черкасах «Нова якість» не лише поповнила команду черкаських озеленювачів. Управлінська компанія стала найбільшим за чисельністю дерев партнером проєкту в області. А  нещодавно управителю вручили подяку за участь у реалізації міжнародної екологічної акції.

– Загалом до проєкту долучилися протягом двох тижнів 110 країн світу. І вже після зафіксованого рекорду в Книзі Гіннеса почали надходити світлини про озеленення ще у 20 державах, – говорить Наталія Щербініна. – Ще весною в торгово-промисловій палаті в Києві я заявила, що ви стали найбільшим партнером проєкту в області. У Черкасах висадили 3000 дерев, серед яких 1700 – це ваші саджанці сакури. 

Восени в компанії планують повторно взяти участь в екоакції, мета якої не лише озеленити планету, а й об’єднати мільйони людей, аби змінити їхню екосвідомість для шанобливого ставлення до природи! Тож черкасців запрошують також долучатися до проєкту.

У «Новій якості» додають: містяни, які не встигли навесні подати заявки на сакури, отримають ще одну можливість зробити це. А також на фейсбук-сторінці під ДОПИСОМ  можна висловити власне побажання щодо дерев, які б мешканці хотіли побачити на власних прибудинкових територіях.

ЧИТАЙТЕ: «Сакури об’єднують мешканців». «Нова якість» долучилася до міжнародного екопроєкту