loading

Звисає «клаптями», обпадає чи тріскається. Плитка, якою оздоблювали багатоквартирки ще кілька десятиліть тому, нині сипеться на десятках будинків.

Що робити в такій ситуації – пояснює заступниця директора «Нової якості» Ольга Протасенко:

– Якщо на фасаді місцями звисає плитка або ж біля фундаменту ви побачили її рештки, не ходіть у цих потенційно небезпечних зонах. І відразу набирайте наш кол-центр або повідомте майстра про проблему.

Фахівчиня каже, управлінець регулярно працює з будинками, які були облицьовані плиткою ще з моменту введення їх в експлуатацію. Для цього залучають вишку або ж за потреби працівників із підрядних організацій. Однак такі висотні роботи на фасаді компанія виконує за умови достатнього рівня сплати за послугу з управління будинком.

– Часто мешканці самі ж гальмують процес через заборгованість. І таких випадків – десятки. Як-от на Пастерівській, 1. Там шпаклювання на місцях, де була раніше плитка, потребує великий відсоток фасаду. Проте на рахунку будинку бракує коштів, тому ми залатали поки що найкритичніші ділянки. Решта – залежить від подальших проплат співвласників, – пояснює Ольга Михайлівна.

ЧИТАЙТЕ: Аби не лишитися без світла надовго: куди звертатися, якщо з електрикою біда?

Якщо ваша заявка поки в процесі обробки, додає заступниця, мешканці можуть звернутися до майстра, аби небезпечні для пішоходів зони біля фасаду працівники обгородили.