loading

Крапає зі стелі, коли йде дощ, а дах лопотить від найменшого вітру. Біда з покрівлею – це регулярний «біль» мешканців чи не кожного шиферного будинку. І під час сезону опадів це дається взнаки підтопленими оселями, горищем та мокрим фасадом.

В управлінській компанії кажуть: за десятки років шифер на будинках тріскає та зсовується, а метал на гребені даху іржавіє. Покрівля стає «як сито» – і найменший дощ затікає у квартири. Тоді люди помічають халепу та звертаються до кол-центру.

– Зараз за нормальної погоди активно працюємо на десятках адрес. Спершу обстежуємо дах, далі беремо все необхідне та виїздимо. Найчастіше потрібно шифер замінити чи полагодити. Інколи й оновлюємо «коньок», а місцями монтуємо металеве накриття, – пояснює заступниця директора управлінської компанії Алла Букіна.

Із такими роботами бригада нещодавно впоралася й на Святотроїцькій, 69. Там на частині покрівлі зіржавіли металеві пластини та прогнила дерев’яна «підкладка».

Коли вода почала затікати у квартири через підтоплене горище – мешканці зателефонували в «Нову якість». За кілька днів працівники виконали заявку.

ЧИТАЙТЕ: Кишить тарганами та блохами: куди звертатися, якщо підвал заполонили шкідники?

У компанії додають: якщо під час опадів ви помітили мокрі сліди на своїй стелі – не «затягуйте» із заявкою. Аби бригада встигла відремонтувати дах і у вашому будинку до наступних опадів.