loading

«Ні в які ОСББ ми не йдемо, бо задоволені вашою роботою!» У багатоквартирці на Гоголя, 532 проводили не одні збори співвласників. Та на них чітко вирішили – будуть співпрацювати лише з управлінською компанією.

Нещодавно тут покосили траву у дворі, заасфальтували прибудинкову територію, оперативно поновили освітлення. І це далеко не весь перелік робіт, які побачили наживо мешканці цієї багатоповерхівки. А все – завдяки вчасній сплаті коштів за послугу та активній подачі заявок від співвласників.

Такими й іншими змінами в багатоквартирках та дворах уже тішаться ще сотні черкасців. І нам приємно, коли містяни щодня телефонують до кол-центру «Нової якості», аби розповісти про свою вдячність співробітникам управлінської компанії.

«Як в Європі, оперативно прийшли й полагодили світло», «у вас дуже хороший персонал», «виносимо подяку за стильні лави»…Пропонуємо до уваги новий випуск «нам дякують».

«Я дуже хочу подякувати вашій компанії! Я давала заявку – і нам установили нові поштові скриньки. Учора подала, а сьогодні на дев’яту ранку вже приїхали й зробили. А ще подякуйте Гордієнко Тетяні Миколаївні! У вас дуже хороший персонал! По чому ми б до вас не зверталися, усе оперативно вирішуєте!»

«Хочу винести велику подяку за лавочки – ми з проспекту Хіміків, 60. Поставили хлопці нам уже лави, дякуємо вам велике!»

«Я давала заявку, не знаю, чи було коротке замикання, але пропало світло у квартирі. Зателефонувала, прийшов майстер – дуже хороший і розсудливий хлопчина. Усе швидко зробив та усунув проблему. Справді, ідемо в Європу – приємно, зразу прийшла людина й усе виконала. Ми за вашу «Нову якість» голосували, і в нас уже асфальтують біля будинку, і косять траву. Успіху вам у роботі! І в ніякі ОСББ ми не йдемо, бо ми дуже задоволені вами!»

«Хотіла дуже подякувати, учора нам зрізали тополю, від якої було дуже багато пуху, ми надзвичайно вдячні нашому майстру: хлопці гарно працювали. Спасибі вам велике, бо в нас діти страждають алергією, і для нас це було дуже важливо! Щиро дякуємо вам!»

Якщо ви також хочете поставити оцінку «Новій якості», зателефонуйте до нашого кол-центру: 56-01-01 або 59-01-01 (цілодобово). І ваш дзвінок незабаром пролунає в наступних записах. Залишити свою оцінку можна і в коментарях під цим дописом.

ЧИТАЙТЕ: «Зробили асфальт, оновили сходи, запустили гарячу воду». За що дякують «Новій якості»?