loading

Щодня по кілька разів до управлінської компанії надходять заявки на прочищення каналізаційних мереж. На такі звернення аварійні бригади виїжджають у терміновому порядку. Однак далеко не всі ділянки цих комунікацій обслуговує «Нова якість».

Тож хто відповідальний за прочищення каналізації та за яких умов виконує ці роботи управлінська компанія – пояснює головна інженерка Катерина Папуша.

У разі забиття на ділянках мереж загального користування: стояки, труби в підвальних приміщеннях та випуски – працює бригада «Нової якості». Каналізацію прочищають пружинним тросом, а в складніших випадках – спецмашиною «ROTHENBERGER». Коли ж до мереж потрапляють тверді предмети, частини труб доводиться лише вирізати вручну та замінювати.

– На жаль, люди вкидають у каналізацію все підряд: від ягід із компотів, наповнювачів для котячих туалетів до підгузок із ганчірками. А нещодавно в одному з будинків по Корольова каналізація взагалі забилася купою пшениці.  Через таких сусідів страждає не один десяток квартир, – говорить Катерина Папуша.

Важливою умовою прочищення каналізації по стояку є присутність удома мешканців верхнього, середнього та першого поверхів:

– Ми не їдемо прочищати мережу, коли співвласників немає вдома. Бо після робіт є ризик підтоплення осель каналізаційними стоками. Тому потрібно, аби в цей час люди додатково промивали від мулу внутрішньоквартирні мережі.

Якщо ж каналізація забилася в оселі, зазначає фахівчиня, мешканці самостійно вирішують цю проблему. За потреби можна скористатися послугами приватної бригади сантехніків управлінської компанії. Для цього телефонуйте за номером: +380634704274.

У разі забиття дворової каналізації роботи виконує Черкасиводоканал. Зазвичай це з’ясовує після обстеження та прочистки внутрішньобудинкової мережі бригада фахівців «Нової якості».

–  У таких випадках мешканцям не потрібно самостійно телефонувати спеціалістам Черкасиводоканалу. Як завжди, спочатку повідомте про проблему наш кол-центр. Ми обстежимо й у разі потреби надішлемо запит до водоканалу, якщо прочищення все ж таки потребують їхні мережі, – повідомляє інженерка.

ЧИТАЙТЕ: «Нова якість» для ЗСУ. Ще 11 автівок передали для військових у Черкасах (ФОТО)

В управлінській компанії додають: якщо по одному й тому ж стояку часто надходять заявки, а оптимально прочистити навіть не допомагає спецустановка, тоді адресу зазначають у план для заміни каналізаційної мережі. Однак нерідко для таких робіт мешканці мають бути готові за потреби зняти плитку чи демонтувати сантехнічне обладнання у квартирі. Адже часто саме через відмову деяких співвласників надати повноцінний доступ без води може лишатися не один десяток осель.