loading

Старі, обшарпані та зламані. Такі поштові секції в під’їздах уже близько 20 років щодня бачили мешканці будинку на Припортовій, 11. Та нині ситуація кардинально змінилася. Кілька днів тому співробітники управлінської компанії тут змонтували нові ящики для кореспонденції.

Нещодавно «Нова якість» придбала майже 5000 поштових скриньок, тож працівники вже розпочали монтувати цю чергову партію в під’їздах багатоквартирок. До переліку адрес потрапила й Припортова, 11.

– Уже давно так вийшло, що всі мешканці будинку завжди в разі чого звертаються до мене. Тож про п’ятиповерхівку, можна сказати, знаю все. Коли ми подали заявку на заміну скриньок, то здивувалися, що нам так швидко їх оновили. Я дуже рада, і ви знаєте, усі такі задоволені. Бо наші ящики для кореспонденції були вже надто старі, а серед них – ще й багато зламаних. Тепер як старша будинку – прошу всіх гуртом навести чистоту на поверсі, аби все було до ладу, – розповідає мешканка будинку Тетяна Вікторівна.

Узагалі, додає жінка, співпрацею з «Новою якістю» мешканці задоволені, бо ж неодноразово помічали, як у дворі вчасно обрізають дерева, старанно прибирають прибудинкову територію та виконують інші роботи. Каже, що в будинку ще є проблеми, але впевнена: поступово спільно їх можливо вирішити.

Майстриня по роботі з населенням Наталія Пенгель зауважує, що в багатоквартирці живуть активні мешканці, які залишають заявки та водночас намагаються не накопичувати борги, аби завдяки достатньому рівню проплат по будинку в компанії була можливість оперативно реагувати на звернення. Вона наголошує, що в таких багатоквартирках, як Припортова, 11, ефективніше працювати, адже співвласники колегіально вирішують першочерговість змін.

– Якщо ж дівчатам личить 18-річний вік, то скринькам два десятки років – аж ніяк. У наших під’їздах секції вже давно старі, обшарпані та зламані. Тож тепер, коли ми дочекалися заміни, радіємо скринькам, як діти – подарункам, – ділиться інша мешканка п’ятиповерхівки Олена Василівна.

Із початку 2021 року в «Новій якості» вже замінили ящики для кореспонденції в понад сотні будинків. До кінця року планують змонтувати ще стільки ж.

Перевірити, чи є ваша адреса в переліку на встановлення нових поштових скриньок цьогоріч, можна ТУТ.

ЧИТАЙТЕ: Газети й квитанції зникали. У черкаських будинках установлюють нові поштові скриньки