loading

Щодня перечіпалися та боялися впасти. Так донедавна виходили й заходили в під’їзд мешканці однієї з багатоквартирок по вулиці О. Панченка. Усе – через зруйнований із роками бетон на сходах та місцями «оголену» арматуру.

Якщо раніше на невеликі вилущені ямки в сходах мешканці не звертали увагу, то з часом  вони перетворилися в суцільні вибоїни, – розповідає одна зі співвласниць будинку Анастасія.

– Коли ж більшість мешканців боялися перечепитися чи пошкодити взуття, то для літніх людей вийти з під’їзду було «випробуванням». Ми бачили, як вони оминали сходи й спускалися пандусом, хоч їм так було й складніше», – говорить жінка.

Нині працівники «Нової якості» вже демонтували старе покриття, зацементували новою сумішшю та відшліфували поверхню.

– Я раніше зверталася до компанії лише з аварійними заявками. Колись була проблема з трубами, то хлопці все швиденько усунули. А тепер я бачу, що й із поточними роботами теж впоруються добре. Нарешті можна буде спокійно зайти чи вийти з під’їзду, – додає пані Анастасія.

ЧИТАЙТЕ: Забиття зливової системи. Через що може затоплювати під’їзд та як діяти в таких випадках?

Нині ж у будинку ще й ремонтують прилеглі до сходів стіни, які зруйнувалися до цегли й обвалилися. А незабаром тут очікують і на оновлення піддашку. Однак для цього мешканцям потрібно погасити ще частину боргу за квартплату, аби в компанії була можливість закупити матеріали та виконати роботи.