loading

Цьогоріч управлінська компанія «Нова якість» ініціювала збори співвласників у багатоквартирних будинках, які обслуговує. Оголошення з абсурдним змістом, що, звісно ж, спрямовані проти управителя, уже побачили мешканці кількох будинків, в яких планується їхнє проведення.

Ми хочемо, аби ця брехня не завадила в ухваленні важливих для вас рішень. Тому для тих, у кого виникли питання чи сумніви розвінчуємо ці нісенітниці нижче:

  1. Завищення тарифу на 15 %

«Нова якість» не є платником ПДВ (20%), ми сплачуємо з ваших коштів лише єдиний податок – 5%. І наша група компаній неодноразово пройшла перевірки на предмет законності зміни системи оподаткування. За рахунок цієї «економії» формується накопичувальний фонд будинку, і з нього ми виконуємо ті додаткові роботи, які не передбачені стандартним набором послуг згідно з договором.

Усі кошти витрачаються виключно на потреби будинків. Ані компанія, ані її власники не мають від зміни системи опадаткування додаткового заробітку. Тільки той відсоток, що передбачений угодою. І кожен може пересвідчитися в цьому в режимі онлайн. Достатньо зайти в особистий кабінет на нашому сайті (логін і пароль вказані на вашій платіжці) та ознайомитися із помісячним звітом нарахувань та витрат у будинку.

  1. ОСББ лишаться сам на сам із кредитами на утеплення

Це маніпуляція. Ті, хто знайомий із державною програмою «Енергодім», знають, що правилами передбачено спочатку виконання робіт, а потім виконання зобов’язання щодо співфінансування з боку Фонду. Що це означає: ОСББ виконує роботи з енергомодернізації, що затверджені в проєкті, потім незалежний аудитор Фонду Енергоефективності перевіряє якість виконаних робіт, лише після цього відбувається відшкодування.

НАПЕРЕД кошти на ці роботи не отримує ніхто. І використати їх на власний розсуд теж не може. До речі, уже 11 будинків, які обслуговує «Нова якість», мають підтверджені заявки на участь у програмі. І всі вони пройдуть подібні процедури.

  1. Кредитні та лізингові зобов’язання компанії на плечах мешканців

Не секрет, що наш парк техніки та обладнання постійно збільшується та модернізується. Так, ми беремо техніку в кредити за рахунок нашого прибутку! Усі вони вчасно обслуговуються та видаються під особисте зобов’язання власників компанії, а не мешканців будинків, які ми обслуговуємо. Це означає, що в цьому немає жодних ризиків для людей, натомість ми поліпшуємо в такий спосіб якість та оперативність надання їм послуг.

  1. Куди йдуть кошти за обслуговування ліфтів?

Усі кошти за управління потрапляють на рахунок будинку. І у звітах ви можете побачити, що ні копійки за обслуговування ліфтів останні півтора року з вашого рахунку не списано. Усі надходження від мешканців акумулюються та витрачаються виключно на інші потреби будинку, що передбачено договором.

ВАЖЛИВО: договір із «Черкасиліфтом» був розірваний ще в травні 2020-го. І нині вже є чотири рішення Верховного Суду України, які підтверджують цей факт. Тому заборгованості перед «Черкасиліфтом», про яку пишуть у цих абсурдних листівках нині наші опоненти в судах, апріорі не може бути.

Ознайомитися з рішеннями Верховного Суду можна за покликаннями:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/97903207

https://reyestr.court.gov.ua/Review/98513242

https://reyestr.court.gov.ua/Review/99544035

https://reyestr.court.gov.ua/Review/99425824

  1. «Нова якість» не має допусків на обслуговування ліфтів

Ще один міф, який допомогло розвіяти нам саме ж керівництво «Черкасиліфту». Після їхньої скарги в нас була перевірка з управління Держпраці. І її результати засвідчили: ми можемо виконувати ці роботи, маємо необхідні дозволи та допуски, а також – штат фахівців. До речі, у нас він більший, аніж у «Маклаута» (власник якого придбав «Черкасиліфт»). Вони публічно заявляють про 120 осіб у штаті, а за даними податкової мають лише 20.

Для чого ми все це пояснюємо вам? Аби ви розуміли, що такі листівки з боку опонентів – це лише чергова спроба завадити нам виконувати свою роботу. Ці збори ми ініціювали для вас на ваше ж прохання. Адже це ключовий для мешканців спосіб ухвалити спільно важливі рішення для будинку. На них усе вирішує ваш голос.

– Ми розуміємо, що нині власник «Черкасиліфту» намагається нас дискредитувати. Адже ним уже програна частина справ у Верховних Судах. Він має свій фінансовий інтерес у цьому, – говорить засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – До речі, ОСББ, які обслуговує «Черкасиліфт», не оминуло збільшення тарифу. У них ціна з 800 грн зросла до 1500.  Ми ж працюємо абсолютно прозоро та звітуємо за кожну вашу копійку в особистому кабінеті. І це ще одне підтвердження того, що ця справа з обслуговуванням ліфтів, як і проведення зборів, – має на меті виключно відстоювання та врахування інтересів мешканців.

ЧИТАЙТЕ: «Для вирішення стратегічних питань». У будинках «Нової якості» відбудуться збори співвласників