loading

Потріскав шифер, а металеві пластини місцями прогнили. У двоповерхівці на Смілянській, 124/1 через частково пошкоджену покрівлю щоразу під час опадів заливало верхні квартири в будинку. Нещодавно працівники управлінської компанії обстежили дах та вже відремонтували пошкоджені ділянки.

Така проблема не рідкісна в багатоквартирках із шиферним дахом, пояснюють наші покрівельники. Адже такі будинки не бачили капремонтів ще з моменту введення їх в експлуатацію. Тому не дивно, що в них руйнується, зсувається чи навіть відпадає шифер.

– Окрім значного віку, покрівля псується й через інші причини. Місцями перегнивають старі гвіздки, десь може бути неякісно зафіксований матеріал. До того ж часті опади просто деформують дерев’яне решетування під шифером. Іноді значної шкоди завдають предмети, які через сильний вітер падають на покрівлю, – розповідає начальник дільниці з поточних ремонтів управлінської компанії Руслан Хворостенко. – До всього: і самі мешканці спонукають утворенню дір у покрівлі, монтуючи антени.

Ситуація з дахом на Смілянській, 124/1 потребувала оперативного втручання, адже найменший дощ завдавав співвласникам неприємностей. Уже кілька днів тому бригада обстежила покрівлю, замінила кілька шиферин, оновила місцями «коньок» та встановила нові металеві пластини. Тепер опади людям не страшні, додають покрівельники «Нової якості».

Нагадуємо: управлінська компанія працює в плановому режимі. Виконуємо оперативно всі аварійні заявки. До поточних робіт переходимо за умови достатнього рівня проплат за адресою.

ЧИТАЙТЕ: Із чим впоралися минулого тижня? Підсумовуємо мовою цифр