loading

Старий каштан міг наробити лиха у дворі будинків на розі вулиць Вернигори та Смілянська. Його аварійність виявили працівники «Нової якості», коли виконували заявки мешканців по обрізці інших дерев та гілок. Будь-якої миті зовні здоровий каштан міг впасти на дитячий майданчик чи припарковані поруч автомобілі.

Попередній
Далі

Дерево росте прямісінько на дитячому майданчику у дворі багатоквартирок на Вернигори, 11, 13 та Смілянська, 98. До управлінської компанії ми подали заявку, щоб обпиляти гілку, яка нависла над територією, де граються діти. Паралельно попросили видалити й старі дерева довкола багатоповерхівок, які при сильному пориві вітру могли побити людям вікна та балкони,  –  розповідає мешканка будинку Вернигори, 13 Лариса Сорока.

Сам каштан, каже пані Лариса, спершу проблемним не здавався, а навпаки робив затінок у дворі. Та тепер мешканці просять управлінську компанію спиляти його повністю. Дерево виявилося аварійним.

Ми розпочали спилювати гілку, про яку просили мешканці. Та тільки стартували роботи, із каштану полилася вода, а всередині він був повністю струхлявілим. Тобто дерево, яке зовні здавалося абсолютно нормальним, виявилося аварійним. Тепер ми плануємо його повну ліквідацію. Нині беремо всі необхідні дозволи у відділі екології,   зауважує майстриня по роботі з населенням управлінської компанії  Ніна Сусло.

Додамо, що в цьому ж дворі працівники «Нової якості» спиляли аварійні дерева, яким було по кількадесят років.  

Біля нашого будинку два дерева сягали четвертого поверху. Навіть при невеликому вітрі ми переживали, щоб гілля не побило нам чи сусідам вікна,  говорять мешканці. 

Загалом на прибудинковій території цих багатоквартирок управлінська компанія спиляла два аварійні дерева, ще на кількох обрізала гілля. На днях фахівці ліквідують і небезпечний каштан.

Водночас у «Новій якості» звертаються до мешканців з проханням повідомляти про аварійні дерева, особливо якщо вони знаходяться на дитячих майданчиках чи в прохідних місцях.

ЧИТАЙТЕ: Уже в 20 багатоквартирках міста промили бойлери. Чим це вигідно мешканцям?