loading

У середньому на десять градусів гарячішу воду отримують із кранів мешканці будинків після промивки бойлерів. Це головна та суттєва перевага цієї процедури. Особливо в багатоквартирках зі старими бойлерами. Там за десятки років накопичилося чимало нальоту, іржі та інших відкладень.

Про це розповідає виконавець робіт із промивки Григорій Беспалов.

У нас понад сотня будинків, в яких установлено бойлери для підігріву гарячої води. Серед них є як нові, яким кілька років, так і не дуже більшості 10-20 років. У останніх після промивки показники температури гарячої води зростають на понад 20 градусів. Адже за весь час експлуатації бойлери в Черкасах ніхто не промивав. Зрозуміло, що на нагрівальних елементах накопичився накип, іржа, солі та інші речовини, через які вода, як слід, не прогрівається, говорить Григорій Беспалов.

Додає, промивають ті бойлери, вік яких понад три роки. Уже промили ці прилади в 20 багатоквартирках із майже сотні. У середньому температура води зросла на десять градусів.

Миємо бойлери кислотним розчином за допомогою спеціального обладнання. Він розщеплює та видаляє наліт. Відповідно нагрівальні елементи краще починають працювати та якісніше гріють воду. Для прикладу: старим кип’ятильником один і той же об’єм води буде нагріватися довше, аніж новим, додає Григорій Беспалов.

Ефект від процедури тішить і фахівців управлінської компанії, і мешканців. Адже за ті ж кошти люди отримують справді гарячу воду з кранів. І перші тисячі черкасців, які вже відчули це на собі, мешкають за наступними адресами:

Смілянська, 123

Смілянська, 123/1

Смілянська, 123/2

Смілянська, 113/2

Смілянська, 115/1

Смілянська, 119

В’ячеслава Чорновола, 160/2

Самійла Кішки, 183

Самійла Кішки, 183/1

Чіковані, 23/1

Максима Залізняка, 99/1

Чайковського, 44

Чайковського, 48

Самійла Кішки, 185/1

Самійла Кішки, 216

В’ячеслава Чорновола, 160

В’ячеслава Чорновола, 158/1

В’ячеслава Чорновола, 158/2

Хіміків, 45

Бидгощська, 5

ЧИТАЙТЕ: «Із кранів – на 20°С гарячіша вода». «Нова якість» узялася за промивку бойлерів у будинках