loading

Якісно змонтована та слугуватиме більше десятка років. Така сучасна огорожа минулого тижня з’явилася біля кількох багатоквартирок на Самійла Кішки. Усього за кілька днів працівники управлінської компанії там змонтували десятки метрів погонних нового паркану.

Заступниця директора управлінської компанії Алла Букіна каже: минулоріч у місті з’явилося вісім кілометрів  огорожі.  У планах же на 2021-ий – удвічі більше. 

ЧИТАЙТЕ: Управлінець продовжує встановлювати сучасну огорожу у дворах Черкас

– Як тільки погода дозволила, ми взялися виконувати заявки мешканців на зміну парканів. За цей короткий період уже встановили два кілометри на території 37 будинків, – говорить Алла Іванівна. – У середньому, аби встановити новий паркан на одній адресі, потрібно від одного до трьох днів. Усе залежить від потреби демонтувати старий та протяжності.

Так в одному з дворів на Самійла Кішки працівникам управлінської компанії доводилося знімати трухлявий дерев’яний паркан. Хлопці кажуть, процес роботи нескладний, але займає немало часу.

– Спершу очищаємо територію від старої огорожі, викопуємо ями під опори, бетонуємо їх, аби надійно зафіксувати, та під рівень монтуємо секції паркану, – говорить один із робітників. 

Нині в «Новій якості» мають ще понад сотню заявок на новий паркан. Це ще кілометри огорожі, які встановлюють за сприятливих погодних умов. Тим часом у компанії продовжують приймати заявки через кол-центр.

Нагадуємо про переваги нових парканчиків:

1)  термін експлуатації – понад 10 років (порівняно з дерев’яними, які раз на кілька років потрібно оновлювати);

2)      надійно змонтований (опори закопують глибоко в землю);

3)      створений з оцинкованого металу та не потребує додаткового фарбування;

4)      покритий полімерним матеріалом;

5)      мінімалістичний дизайн.

Перевірити наявність своєї адреси можна ТУТ. Якщо вашого будинку в переліку немає, необхідно подати заявку до цілодобового кол-центру «Нової якості»: 56-01-01 або написати в месенджер компанії.