loading

Ще торік управлінська компанія «Нова якість» розпочала монтувати біля черкаських багатоповерхівок нову огорожу. Упродовж 2020 року вдалося встановити нові паркани, загальною протяжністю понад вісім кілометрів. Цьогоріч роботи продовжать.

Як розповідає заступниця директора управлінської компанії Алла Букіна, уже зараз до кол-центру «Нової якості» надійшло більше як півтори сотні  заявок на огорожу. За підрахунками це майже 16 кілометрів. 

– Містянам огорожа сподобалася, тож кількість заявок значно зросла. Зараз ми сформували перелік адрес, і як тільки дозволять погодні умови, розпочнемо роботи. Звісно, не в усіх дворах відразу, але ставимо собі за ціль виконувати заявки максимально, – коментує Алла Іванівна.

Заступниця зауважує, що  секції огорожі будуть аналогічними по формі та кольору, як і минулого року. Таким чином, прибудинкові території стануть естетичними.

– Значно приємніше, коли всі або більшість клумб обгороджені однаковим парканом. До того ж він металевий і не потребує додаткового фарбування. І ставиться на багато років на відміну від дерев’яних, – каже Алла Букіна.

Перевірити наявність своєї адреси можна ТУТ. Якщо вашого будинку в переліку немає, необхідно подати заявку до цілодобового кол-центру «Нової якості»: 56-01-01.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: