loading

Троянди, ромашки, хризантеми й навіть туї. Мешканка багатоквартирки по О. Теліги, 11 пані Валентина вирощує на клумбах десятки сортів рослин. Жінка розповідає: разом зі своїми сусідками – роками доглядають квітники. І додає: єдине ж, чого не вистачало – естетичного та надійного паркану.

Пані Валентина говорить: обожнює всі свої квіти, але найбільше – гібіскус. Однак красивий вигляд різнобарв’я рослин псувала стара огорожа або ж її відсутність.

– Біля деяких квітників у нас паркану взагалі не було. А до однієї клумби ми перенесли частково прогнилу дерев’яну огорожу з двору. Там її постійно підтоплювало дощем, тож вирішили, що тимчасово перемістимо до квітника. Але сподівалися, що незабаром на заміну матимемо сучасний паркан у комплект до гарних клумб, – каже мешканка багатоквартирки.

Уже минулого тижня біля чотирьох під’їздів будинку з’явилася нова металева огорожа. Пані Валентина додає: подали заявку ще торік, але з розумінням чекали. Адже знали, як роботи залежать від рівня проплат та черги на виконання таких заявок. Нині співвласники задоволені результатом.

ЧИТАЙТЕ: Понад чотири тисячі квадратів. Від чого залежить ремонт покрівлі в черкаських будинках?

В управлінській компанії нагадують:  монтують паркан за кількох важливих умов – достатній рівень проплат у будинку та наявність спільної згоди мешканців.