loading

Нові скриньки, огорожі, лави. Подібні заявки від мешканців продовжують надходити до кол-центру «Нової якості». Однак у компанії наголошують: нині такі роботи – тимчасово призупинені.

У чому причина та які заявки наразі в пріоритеті – пояснює заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко.

– Якщо до війни чи навіть цього літа запити на урни, паркан чи лави ми вносили в план та за чергою виконували, то нині в рази вагомішими є інші роботи. Зараз максимально зосереджуємося на ремонті конструктивних елементів – вікон та дверей у під’їздах. Аби максимально зберегти тепло в будинках містян та убезпечити від промерзання комунікації, – зауважує Ольга Михайлівна.

Насамперед у компанії беруть до уваги заявки зі скління вікон на сходових клітинах, до того ж одночасно герметизують їх у підвалах та на техповерхах, говорить фахівчиня.

У «Новій якості» закликають містян берегти майно у своїх під’їздах. Зокрема, зачиняти вхідні двері та особливо вікна після провітрювання, адже достатньо протягу, аби скло посипалося.

ЧИТАЙТЕ: У «Новій якості» просять містян не завантажувати кол-центр запитами про світло

– Наразі основне завдання – підготуватися до найскладніших сценаріїв цієї зими, а до лав та огорож – обов’язково повернемося після перемоги. Просимо містян із розумінням поставитися до цього, – додають в управлінській компанії.