loading

Управлінська компанія розпочала розсилати інформаційні листи мешканцям перших поверхів, які добудували балкони та не вивели газові мережі назовні. У листах «Нова якість» інформує про небезпеку, до якої може призвести замурованість газопроводу, а також про те, як запобігти цій ситуації.

Напевно, усі бачили, але мало звертали увагу на добудовані балкони перших поверхів. Таких у нашому місті чимало. І практично крізь більшість із них проходять газові мережі. Лише зрідка співвласники житла виводили ці газові комунікації назовні, як і повинно бути  Людям краще було замурувати мережу, ніж отримувати дозволи на їхнє зовнішнє прокладання. І зараз це як бомба уповільненої дії. Ми про це постійно говоримо, наголошуємо в ЗМІ, пишемо в соціальних мережах. Але достукатися до людей дуже важко, говорить технічний директор ТОВ «Газ-сервіс» Григорій Беспалов.

Тільки уявіть: через добудований балкон першого поверху, в який замуровані газові мережі, без «блакитного вогнику» можуть лишитися, як мінімум, квартири по стояку, як максимум увесь будинок. Адже в разі аварійної ситуації фахівці не зможуть вчасно добратися до мереж. І по факту відповідальність нестимуть люди, крізь чий балкон проходять мережі.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Бомба уповільненої дії. Чим небезпечні газові труби, замуровані у ваший балкон?

Листами ми хочемо достукатися до містян, поінформувати про шляхи виходу, аби вони не потрапили в небезпечні ситуації. Наголошуємо, що пролягання мереж через їхній балкон суперечить правилам безпеки газопостачання. Але прикро, що з кількох десятків розісланих інформаційних звернень по детальну консультацію звернулося лише троє осіб, каже Григорій Беспалов. Та ми не зупиняємося, продовжуємо достукуватися. Бо ж краще запобігати небезпеці, ніж потім мати наслідки.

Якщо у вашому будинку теж є добудовані балконні елементи й крізь них пролягають газові мережі, порадьте сусідам зателефонувати до кол-центру «Нової якості» та отримати консультацію.