loading

Минулими вихідними в Черкасах відбувся шостий етап Чемпіонату України з трекових гонок та п’ятий етап Трофея Автомобільної федерації України з ралі на серійних авто. Управлінська компанія підтримала автоспортивну подію міста.

У «Новій якості» зазначають, що завжди намагаються долучатися до подій та фестивалів, які відбуваються в місті. Особливо, коли йдеться про забезпечення івенту транспортом, який наявний у компанії. Так нещодавно трактори та навантажувачі були задіяні на одному з фестивалів Дня Незалежності. А минулих вихідних дві машини з цистернами поливали ґрунтовий трек Чемпіонату України з трекових гонок.

До нас звернулися з Автомобільного клубу «Черкаси» та  розповіли, що в місті відбудуться професійні перегони всеукраїнського рівня. Але для їхнього проведення необхідне постійне зволоження ґрунтової траси, по якій мають їздити автоспортсмени. Без цього проведення Чемпіонату стало б неможливим. У «Новій якості» є вантажівки з цистернами, які влітку застосовувалися для промивки систем опалення у будинках. І їх можна було б залучити для поливання траси, зауважує засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

Чемпіонат відбувався в суботу з 17 години. Це був післяробочий час, і на промивці багатоквартирок чи на будь-яких інших роботах, автомобілі компанії не задіювалися, тож їх змогли спрямувати на поливання треку. 

В Автомобільному клубі «Черкаси» подякували «Новій якості» за співпрацю. 

Дуже приємно, коли місцеві підприємства підтримують події, особливо рівня Чемпіонату України. Це свідчить, що їм, як і нам, небайдужий розвиток автоспорту в Черкасах, каже керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко.

ЧИТАЙТЕ: Управлінська компанія «Нова якість» долучилася до святкування Дня Незалежності