loading

«Аби було все до ладу, не треба сидіти склавши руки». Із таким девізом живуть мешканці багатоквартирки по Чайковського, 54. А слідкує за його дотриманням пані Вікторія, старша будинку. І щоб в їхньому дворі був порядок, співвласники намагаються вчасно сплачувати кошти за управління та, окрім того, самостійно піклуються про подвір’я.

На їхню прибудинкову територію, розповідає жінка, часто «задивляються» навіть мешканці сусідніх багатоквартирок. Адже у дворі завжди чисто, біля будинку – новий паркан, а на дитячому майданчику – пофарбовані обладнання й лави та навіть висаджені маленькі сосни.

– Мене часто питають з інших будинків, а чому у вас є паркан, виконуються роботи, і все так до ладу? А я кажу: просто так нічого «з неба не падає». Треба вчасно платити, не бути байдужим і дбати про свій двір. А сидіти склавши руки й говорити, що нічого не робиться, може кожен. Тільки який від цього буде результат? – пояснює пані Вікторія.

Жінка додає: деякі роботи мешканці втілюють своїми силами. Аби кошти за управління спрямувати на важливіші потреби. Зокрема, співвласникам були необхідні нові урни. Адже замість смітників – користувалися старими пластиковими відерцями, які швидко забивалися відходами та були неестетичними.

І завдяки достатньому рівню проплат минулого тижня працівники «Нової якості» вже встановили там шість металевих урн. Чотири – біля під’їздів, решту – на дитмайданчику. Окрім того, за заявкою мешканців перенесли й одну з лав у більш зручне місце.

– Тепер так комфортно, коли урни поруч із лавочками. Та ще й такі практичні: легко перевертаються та мають отвори для витікання води. А ще дякуємо бригаді, що перенесли лаву в один ряд з іншими. Це не лише зручно, а й убезпечує наших діток від вибігання на дорогу, де їздять авто», – ділиться старша будинку Вікторія. – Я взагалі хлопців щоразу хочу пригостити чаєм чи кавою, та вони у вас такі сором’язливі, не відмовляються лише від води.

ЧИТАЙТЕ: Дірявий дах, або як звичайна антена може спричинити затоплення у квартирах?

Незабаром співвласники планують лишити заявку на обгородження металевим парканом дитячого майданчику. Усе – аби зробити свій двір ще комфортнішим та безпечнішим.