loading

Із понеділка, 3 жовтня, «Нова якість «Благоустрій» поновлює адресний вивіз великогабаритних і будівельно-ремонтних відходів. Як і до воєнного стану, ця додаткова опція буде надаватися в межах тарифу на вивезення негабариту.

До повномасштабної війни компанія «Нова якість «Благоустрій» виконала сотні заявок та забрала десятки тонн будівельного сміття від під’їздів черкаських будинків. І зараз – відновлює цю додаткову безкоштовну послугу.

Що потрібно знати містянам про адресне вивезення?

* Збір сміття – у домовлений день та час;
* відсутність заборгованості за послугу;
* та жодної додаткової плати (лише 13,2 грн щомісяця).

У компанії пояснюють кілька важливих кроків, які необхідні, аби отримати послугу.

  1. Залишити заявку. Це можна зробити двома способами:
    –  у робочі години за номером: 050-468-74-72;
    – цілодобово через кол-центр «Нової якості».
  1. Погасити заборгованість, якщо вона наявна.

  2. Відсортувати сміття (окремо – деревина, окремо – будівельно-ремонтне).

  3. «Сипучі» відходи спакувати в мішки.

  4. У домовлений день заздалегідь знести сміття до під’їзду.

Насамперед таку опцію запустили, аби «полегшити життя» мешканцям, додають у «Новій якості «Благоустрої». Адже так містянам не потрібно шукати майданчик та транспортувати негабарит до нього. До того ж це допоможе уникати накопичення сміття в місцях збору.

ВАЖЛИВО: заявки на адресний вивіз негабариту будуть виконувати після проходження транспортом основних маршрутів. Адже шість днів на тиждень техніка збирає за графіком негабарит із 240 контейнерних майданчиків та від приватного сектору.

У компанії нагадують, що не приймають односторонню відмову від договору з боку виконавчого комітету Черкаської міської ради. Нині судовий процес не завершений. «Нова якість «Благоустрій» продовжує надавати послуги згідно з умовами договору.