loading

Цьогоріч ще в 75 будинках, які обслуговує управлінська компанія «Нова якість», промиють системи опалення. Нині вже в 10 будинках виконали ці роботи. Усе для того, аби, як належне, підготувати будинок до старту опалювального сезону.

Про це розповідає головна інженерка компанії Катерина Папуша.

– Ці роботи потрібно виконувати в багатоквартирці один раз на чотири роки. У 2019-му ми промили системи опалення у 86 будинках, минулоріч – у близько 500, цьогоріч – у плані ще в 75, – говорить Катерина Папуша. – У такий спосіб мережі очищаються від іржі, осаду, налипання органічних часток на стінках труб, радіаторів та інших комплектувальних системи. 

Про ці роботи мешканців інформують завчасно оголошеннями на під’їздах. Адже до старту промивки потрібно обов’язково завершити будь-які втручання в мережу опалення чи ремонтні роботи.

– Розбираємо елеваторний вузол, під’єднуємо рукав до «подаючого» трубопроводу й до зворотного трубопроводу. Після цього по системі проганяємо під тиском воду з повітрям, – описує процедуру начальник дільниці Сергій Олійник.Це так званий пневмогідроімпульсний спосіб промивки з використанням спеціальних компресорів. Перевага цього методу в тому, що він є ефективним для видалення навіть складних забруднень та лишається абсолютно безпечним як для навколишнього середовища, так і для самої системи опалення.

ЧИТАЙТЕ: «Нова якість» розпочинає підготовку до нового опалювального сезону

Зауважимо, промивка системи покращує прохідність носія та тепловіддачу, дозволяє виконати гідровипробування внутрішньобудинкових мереж для попередження аварійних ситуацій у період опалювального сезону.