loading

Лише нещодавно завершився в Черкасах опалювальний сезон, а управлінська компанія вже розпочинає підготовку до нового. Нині головною інженеркою «Нової якості» помічені напрямки та сформовані графіки робіт.

– Це нормальна практика, коли підготовка до опалювального сезону стартує навесні. Розпочинаючи промивками систем опалення та завершуючи ремонтом дахів і склінням вікон, – коментує головна інженерка управлінської компанії Катерина Папуша.

Ще торік «Нова якість» промила системи опалення в більшості будинків, які перебувають на її обслуговуванні. Такі роботи необхідно здійснювати раз у чотири роки. Тож нинішнього сезону промивку систем заплановано ще в 103 будинках.

– Це один з етапів робіт, який ми обов’язково виконаємо. Окрім того, уже зараз приступаємо до ремонтів на мережах, де взимку траплялися пориви. Тоді ми їх локалізували, щоб не зупиняти теплопостачання, а зараз остаточно відремонтуємо, – додає Катерина Папуша. – На частині мереж навіть планується заміна ділянок труб. Але це можливо лише за умови, коли на рахунку будинку буде достатня сума коштів.

Серед іншого – працівники «Нової якості» змінюватимуть запірну арматуру, засувки та крани в будинках, де є в цьому потреба. А також утеплюватимуть трубопроводи на технічному поверсі та в підвальних приміщеннях. Перелік будинків на ці роботи було сформовано ще в зимовий період.

Для нас важливо завершити всі роботи до осені, щоб мати в запасі час і за потреби реагувати на інші виклики. Тож ми не зволікаємо й уже зараз стартуємо з підготовкою до наступного опалювального сезону, – наголошує Катерина Папуша.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: