loading

Винограда лоза повністю обплела вхід до одного з під’їздів на Сагайдачного, 173/2. Окрім того, рослинність була настільки масивною, що під її вагою почав провалюватися металевий каркас, який колись установили спеціально для цього винограду. Нещодавно мешканці подали заявку до управлінської компанії, щоб обрізали лозу повністю. 

Виноград повис так, що люди змушені були нахилятися, аби вийти з під’їзду чи зайти до середини. Навіть мені з моїм невеликим зростом доводилося пригинати голову, коли я виїхала на цю заявку, розповідає майстриня по роботі з населенням управлінської компанії Тетяна Гордієнко. Наша бригада обрізала виноград. І коли крони були зняті, ми виявили ще одну серйозну проблему наддашок, який увесь цей час був захований у кронах, виявився аварійним.

Через виноградну лозу стан конструкції було не видно, і мешканці навіть не підозрювали, що покрівля входу до під’їзду потребує ремонту. Щороку на ній накопичувалося опале листя від винограду, збиралася волога, забивались відливи. Усе це в комплексі призвело до нинішнього стану наддашку. 

Зараз ми проводимо обстеження та будемо включати цей наддашок у план робіт. Додам, що на днях до нас надійшли звернення й від інших мешканців цього  будинку. Люди просять теж обрізати виноградну лозу, яка досягла рівня п’ятого поверху, додає майстриня.

Якщо ви маєте схожу проблему, телефонуйте до нашого кол-центру: 56-01-01 та 59-01-01. Додамо, що для виконання заявки має бути згода більшості мешканців. Окрім того, звертаємося до містян, біля будинків яких росте виноград: недостатньо його посадити, за ним ще потрібно й доглядати, аби уникнути аналогічних ситуацій.

ЧИТАЙТЕ: Спилювали гілку, а виявили аварійне дерево, – у «Новій якості» закликають повідомляти про небезпечні насадження