loading

Повний курс вакцинації вже отримали понад 200 працівників управлінської компанії. Кілька тижнів тому співробітники «Нової якості» одержали перше щеплення від коронавірусу. А вже сьогодні медики ввели їм другу дозу вакцини Pfizer-BioNTech.

Попередній
Далі

У компанії повідомляють: на друге щеплення чекали ще від початку вакцинації, бо ж записувалися в чергу добровільно. Адже працівники щодня контактують із сотнями мешканців, тож це єдиний шанс не наражати на небезпеку ні себе, ні черкасців.

– Я чекала на обидві дози вакцини, аби захиститися від хвороби, а також задля того, щоб подорожувати світом. Узагалі цієї процедури не боялась, а ревакцинацію планувала робити тільки в компанії. Свідоцтво про щеплення обов’язково скоро візьму у свого сімейного лікаря, – розповідає майстриня управлінської компанії Наталія Пенгель.

Аби отримати свідоцтво про вакцинацію, пояснюють медичні працівники, та мати повноцінний захист від коронавірусу на певний період, необхідно пройти повний курс вакцинації. Інформацію про обидві дози щеплення вони вносять в цифрову базу даних, аби зафіксувати їх в електронній медичній картці пацієнта та відстежувати відомості про побічні реакції після вакцинації.

– Дуже добре, що держава надає нам можливість вакцинувати співробітників. У нас велика кількість працівників, і всі вони знаходяться в постійному контакті з людьми. Щоб не наражати на небезпеку ні себе, ні містян, ми запропонували всім добровільно зробити щеплення. Більше 200 наших фахівців погодилися, тож я вважаю, що це гарний показник, – говорить засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

Після першої дози вакцини лише частина співробітників «Нової якості» відчула невеликий дискомфорт у руці та незначне підвищення температури. Решта – перенесла вакцинацію без побічних симптомів. Тому в компанії мають надію, що й після фінального щеплення самопочуття залишатиметься в нормі, а повний курс вакцинації захистить від хвороби та надасть змогу повернутися до звичного життя.

ЧИТАЙТЕ: «Подолати пандемію разом». У «Новій якості» проводили вакцинацію від COVID-19