loading

«У житті ніхто в нас так ремонт не робив!» Зі словами вдячності до кол-центру управлінської компанії звернулася мешканка багатоквартирки за адресою Кобзарська, 5. Нещодавно в її під’їзді маляри оновлювали два поверхи. Каже, працівники старалися, ніби робили в себе вдома.

У будь-яку пору року, вихідні чи будні та навіть вночі. Наші працівники напоготові для вас – 24/7. Тож уже стало традицією ділитися відгуками мешканців про роботу управлінця.

Можливо, хтось із робітників був сьогодні на виконанні вашої заявки чи прибирав біля під’їзду. Або ж налагоджував у будинку опалення чи пробивав каналізацію. Якщо це так – просимо лишити власний відгук про їхню роботу.

«У вас хороший підбір кадрів…», «дякуємо, що ваша компанія існує…», «ви стали нашими помічниками…». У рубриці «нам дякують» традиційно ділимося кількома хвилинами приємних слів від черкасців.

«Хотіла б виразити вдячність вашим малярам, які вже так довго роблять ці два поверхи. Вони прямо так стараються, ніби вдома.  У нас у житті ніхто ніколи так не робив. Передайте їм велику подяку!»

«Там на Хіміків, 58 дах лагодили. То дякуємо вам за покрівлю – усе виконали!»

«Під’їхав ваш транспорт і забрав листя. Я виражаю вам подяку, що забрали опале листя та гілки, які валялися. Велике вам спасибі!»

«У нас є дуже гарна двірниця Погрібняк Вікторія. Я хочу висловити їй подяку. Дуже гарно стало, охайно та чисто. Совісно прибирає, дякую їй!»

«Я хочу висловити подяку вашим працівникам, які йдуть назустріч виконувати наші заявки. Чесно кажучи, у вас настільки чуттєвий колектив. Хочу сказати дуже велике спасибі Ользі Михайлівні, Катерині Павлівні. Якісно ваші робітники ставляться до виконання звернень. У вас дуже хороший підбір кадрів: толкові, неконфліктні, послужливі. І я вдячна вашій компанії, що ви існуєте та що ви стали нашими помічниками!»

Якщо ви також хочете поставити оцінку «Новій якості», зателефонуйте до нашого кол-центру: 56-01-01 або 59-01-01 (цілодобово). І свій дзвінок ви зможете почути в наступних випусках. А ще просимо лишити відгук про роботу компанії на нашому профілі у фейсбуці. Та не забудьте оцінити нас у гуглі.

ЧИТАЙТЕ: «Розповітрили батареї, пофарбували газові мережі, забетонували вхід до будинку». За що дякують «Новій якості»?