loading

Дошки та накриття для нового котячого помешкання уже сьогодні поїхали до Черкаської спеціалізованої школи №28. Матеріали придбали коштом засновників управлінської компанії «Нова якість» для створення котобудинків юними майстрами. 

–  Ми відвезли в школу матеріали з браком, які трішки деформувалися. Такі дошки ми не можемо використати для створення лав чи урн. Однак вони знадобляться в хорошій справі, яку ми започаткували. Саме з таких дошок наші теслі змайстрували 12 будиночків для безпритульних котів, –  каже засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник. –  Разом із БО «Доброкіт» вже 9 конструкцій встановили біля черкаських багатоквартирок. Коли побачили бажання учнів майструвати, вирішили підтримати їх матеріалами та інструментом.

Тиждень тому учні вже отримали від компанії необхідний інструмент для роботи – пилки, викрутки, електролобзик. Що необхідно для майстрування, школярі обирали самостійно.

Прививає навички роботи руками в дітей вчитель трудового навчання Черкаської спеціалізованої школи №28 Віталій Ложка.

– Ми вже почали виготовляти один будиночок із тих матеріалів, які маємо. Тих, які сьогодні нам привезла «Нова якість», вистачить ще на один-два таких же. Дітям це в задоволення, вони з радістю беруть інструмент у руки та майструють, – говорить Віталій Борисович.

 

До цього учні виготовляли годівнички, шпаківні, у планах – ще кілька котобудинків для міста. Після виготовлення нових «хаток» для чотирилапих разом із «Доброкіт» вирішать, де їх встановлять.

Нагадаємо, управлінська компанія «Нова якість» у співпраці з благодійною організацією реалізовує проєкт «Котодім». Від його старту управлінець уже виготовив понад десять таких конструкцій. Установлювали їх не лише біля багатоквартирок, які перебувають на обслуговуванні компанії, а й поблизу ОСББ. Обирали ті адреси, де люди турбуються про вуличних котів та готові взяти відповідальність і за котобудинок.

Можливо, саме у вашому дворі незабаром з’явиться створений юними майстрами #котодім.  Повірте, ці талановиті школярі вже мають успішний досвід!