loading

Пилки, викрутки, електролобзик та інші інструменти цього тижня поїхали до Черкаської спеціалізованої школи №28. Їх придбали коштом засновників управлінської компанії «Нова якість» для роботи учнів на уроках трудового навчання.

– Я випадково побачив пост у фейсбуці про благодійний аукціон та вирішив допомогти учням. Вони збирали кошти на матеріали для котячого будиночку. Чудово, що діти вміють працювати руками, розвивають свої навички. Пам’ятаю, як у дитинстві мені це було теж цікаво, – говорить засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – До того ж ми реалізовуємо  соціальний проєкт «Котодім». Уже змайстрували більше десяти будиночків для безпритульних тварин. Коли побачили, що це цікаво й розвиває дітей, вирішили допомогти школярам із матеріалами та інструментами.

Кілька днів тому учні вже отримали необхідний інструмент для роботи. Його обирали самостійно. Матеріали для нових котобудиночків у компанії обіцяють привезти згодом.

– Електролобзик, пилочки для електролобзика, пласкогубці, наждачний папір, звичайні пилки, викрутки, – перераховує вміст коробки один із учнів та додає, що любить майструвати. На запитання, як використовують електролобзик, каже: – Дід показував, що це прикольна штука, бо завдяки їй не треба пів години пиляти.

Прививає навички роботи руками в дітей вчитель трудового навчання Черкаської спеціалізованої школи №28 Віталій Ложка.

– Наші діти люблять працювати руками, але нам бракувало інструментів, особливо для обробки деревини, – говорить Віталій Борисович. – Діти відповідальні, у нас на уроках не буває так, що хтось постійно закріплений за одним процесом. Учні постійно чергуються: хтось пиляє, хтось – шліфує дошки, хтось збирає конструкцію. Потім міняються ролями. А тому намагаються працювати сумлінно, аби не зіпсувати роботу своїх однокласників. Із новим інструментом нам стане працювати легше. 

Зараз діти майструють годівнички, шпаківні, у наших планах – ще кілька котобудинків для міста.

– Ми вдячні компаніїза сприяння у прививанні здібностей дітям та поповненні матеріально-технічної бази кабінету трудового навчання для організації освітнього процесу. Сподіваємося, що співпраця з «Нова якість» буде довготривалою та сприятиме благоустрою нашого міста, – говорить учитель.

Нагадаємо, управлінська компанія «Нова якість» у співпраці з БО «Доброкіт» реалізовує проєкт «Котодім». Від його старту управлінець уже виготовив понад десять таких конструкцій. Установлювали їх не лише біля багатоквартирок, які перебувають на обслуговуванні компанії, а й поблизу ОСББ. Обирали ті адреси, де люди турбуються про вуличних котів та готові взяти відповідальність і за котобудинок.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ:

Можливо, саме у вашому дворі незабаром з’явиться створений юними майстрами #котодім.  Повірте, ці талановиті школярі вже мають успішний досвід!