loading

Два дні працювали наші бригади на Прикордонника Лазаренка 8/1. Там біля під’їзду №3 замінювали аварійні каналізаційні випуски.

– Ще наприкінці року на Прикордонника Лазаренка 8/1 було виявлено просідання ґрунту та руйнування цоколя. Обстеження показало, що  причиною стала аварійність каналізаційних випусків. Потрібна була їхня заміна. Це складні роботи, які потребують серйозного підходу, адже комунікації прокладені на глибині 2,5 метри. Щоб добратися до них, потрібний і людський фактор, і техніка. До того ж ми розуміємо, що працювати маємо в короткі терміни, щоб люди не відчули незручностей, –  говорить головна інженерка управлінської компанії «Нова якість» Катерина Папуша.

Водночас вона додає, що самі містяни не завжди розуміють серйозність робіт. На час заміни випусків на будинок перекривають гаряче чи холодне водопостачання. Але часто трапляється, коли мешканці запасаються водою та в день робіт активно миють посуд чи займаються пранням. Вода потрапляє в каналізаційну траншею, де якраз і працюють бригади. Це суттєво ускладнює роботу.

– Тому звертаюся до мешканців: якщо бачите, що біля будинку ведуться такі розкопки, спробуйте відкласти на кілька годин миття посуду чи інші процедури, що пов’язані зі значним  виливанням води в каналізаційну мережу, – звертається Катерина Папуша.

Місця, де здійснюються розкопки, управлінська компанія обов’язково відновлює. За нормами це можливо лише через місяць після того, як відбудеться осідання ґрунту.

На черзі – заміна ще восьми аварійних випусків біля інших будинків. Роботи відбуватимуться у весняно-літній період.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: