loading

Два пориви системи опалення взимку, у підсумку – повністю затоплений під’їзд. Така неприємна ситуація трапилася в одному з під’їздів будинку по вулиці Смілянська, 96. Та нині поверхи не впізнати. Управлінська компанія все відремонтувала, а від затоплення й сліду не лишилося.

– Уперше порив системи опалення трапився в грудні. Прорвало на верхньому, третьому, поверсі. Гаряча вода тоді текла річкою аж донизу та навіть на подвір’я. Затопило все. А в лютому порив повторився. Воно й не дивно, адже будинок уже старий, а всі комунікації давно зношені, –  розповідає Марина Черепанова. – Від вологи все відлущувалося, і стояв нестерпний сморід. Навіть страшно було заходити.   

Жінка є співвласницею квартири в цьому будинку. І хоч зараз мешкає в іншій багатоповерхівці, але часто навідується на Смілянську, 96. Окрім того, сусіди вже люди у віці, тож подавати заявку на ремонт під’їзду довелося пані Марині.

– Систему опалення нам відразу відремонтували. А от на відновлення самого під’їзду великих сподівань на управлінську компанію спершу ми не покладали. Та все ж заявку я подала та познайомилася з майстром, закріпленим за нашою багатоквартиркою. Уже в травні розпочався ремонт. Ми розуміємо, що раніше це було неможливим, оскільки стіни та підлога повинні були повністю висохнути. Тепер у під’їзді значно краще, аніж було навіть до підтоплення. Щойно бачила сусідку, і вона теж передавала «Новій якості» свою вдячність за те, що не залишили нас наодинці з такою проблемою, – додає Марина Черепанова.

Вона зауважує, що на власному прикладі переконалася: якщо звертатися, подавати заявки, цікавитися терміном їхнього виконання, то можна змінити в кращий бік не один будинок. Якщо ж сидіти та просто чекати, то й результат буде мізерним.

– Якщо ти сам бажаєш змін своїй багатоквартирці, то все можливо зрушити з місця. Тому я раджу людям подавати заявки, за потреби – писати їх письмово, цікавитися рівнем проплат, – додає пані Марина. – А в нас залишилося ще частково відремонтувати поручні між поверхами. Столяр «Нової якості» заміри вже зробив, тож чекаємо.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: