loading

Відсьогодні в управлінській компанії «Нова якість» припинили збір заявок у межах акції #Sakuraday_у_Черкасах. Понад дві тисячі дерев подарували мешканцям, які написали у фейсбук-месенджер та інстаграм «Нової якості» упродовж кількох тижнів. Уже завтра останні саджанці поїдуть до багатоквартирок, які обслуговує підприємство, для озеленення прибудинкових територій.

Попередній
Далі

– До нас зверталися мешканці не лише будинків, які ми обслуговуємо. Були заявки й з ОСББ, приватного сектору та навіть від мешканців сусідніх сіл. Ми розуміємо попит, але пріоритетно віддавали саджанці саме для висадки на території наших будинків. Окрім того, не змогли відмовити школам та садочкам, – говорить засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – Сподіваємося, наша акція надихне всіх, хто не зможе отримати саджанець, організуватися та самостійно посадити квітуче дерево біля свого будинку. 

У компанії кажуть: удалося закупити удвічі більше саджанців для містян, аніж анонсували на початку #Sakuraday_у_Черкасах. 

– Ми хотіли допомогти черкасцям зробити їхні двори максимально естетичними. Завдяки ініціативним мешканцям тепер мініалеї будуть красуватися на прибудинкових територіях. Адже сакури – це естетично, яскраво й реально в наших погодних умовах, – каже Андрій Бортник.

Нагадуємо: кожен із будинків, за умовами акції, отримав від кількох до десятка саджанців у залежності від кількості під’їздів.

У «Новій якості» дякують усім, хто долучився до озеленення міста. Уже незабаром на сотнях адрес можна буде побачити, як квітнуть ці весняні дерева.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: