loading

Заявки на сучасні поштові секції в під’їзди продовжують надходити від містян. Нині є запити від понад 60 будинків. І вже в першій половині літа управлінська компанія збирається повністю їх виконати.

Заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко зауважує, що нині «Нова якість» уже замовила секції для цих багатоповерхівок.

Це секції на різну кількість скриньок, залежно від того, скільки квартир у під’їзді. Монтувати їх збираємося упродовж червня-липня, каже Ольга Протасенко. Навесні в нас була приблизно така ж кількість заявок, з якими ми успішно впоралися. Тепер приступаємо до нових. А це понад 60 будинків. Відразу уточнюю, що монтуємо скриньки в тих під’їздах, з яких надходять заявки, і там, де наявні конструкції вже не підлягають ремонту. Тобто це можуть бути як усі під’їзди,  так і кілька. Адже якщо в одному з під’їздів секції в нормальному стані й потребують тільки невеликих ремонтних втручань, то навіщо їх демонтувати?

Наявність коштів на рахунку будинку це теж важлива складова, без якої неможливе виконання заявок.

Якщо ми бачимо, що на рахунку багатоквартирки мало коштів, а, крім скриньок, там ще багато інших запитів, наприклад, ремонт покрівлі, то, зрозуміло, що, першочергово, запропонуємо мешканцям виконати нагальніші роботи. А вже потім, коли кошти накопичаться, встановимо й скриньки, говорить Ольга Протасенко.

Ознайомитися з переліком адрес, можна ТУТ.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: