loading

Господарський суд Черкаської області визнав недійсним рішення установчих зборів об’єднання співвласників «Руставі, 9». У суді була скасована й державна реєстрація ОСББ. Із початку року – це вже п’яте аналогічне рішення. Усе – через недотримання законної процедури формування об’єднання.

Позивачем у справі проти ОСББ стала мешканка цього будинку. Як показує досвід, до управлінської компанії звертаються ті співвласники, чиї права порушують під час створення об’єднання. 

– Люди звертаються до нас, коли вже отримують дві платіжки від управителя та ОСББ одночасно й не мають уявлення, коли в будинку було створено об’єднання. Адже їх часто не повідомляють про установчі збори, або в протоколі з’являється один підпис за кількох осіб, – зазначає засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – Факт же реєстрації об’єднання співвласників – не гарантія достовірності даних, які були надані державному реєстратору. Коли виникають питання, то люди відповідно звертаються до суду.

ЧИТАЙТЕ: Чому реєстрація ОСББ не є підставою для розірвання договору з управителем?

У «Новій якості» наголошують, поки тривав судовий процес, усі заявки, що надходили від мешканців, справно виконувалися.

– У будинку на Руставі, 9  до старту опалювального сезону ми промили систему опалення. Також частково замінили запірну арматуру, відремонтували сходи на вході до одного з під’їздів, установили дві лави, поремонтували гойдалку, провели санітарну обрізку дерев, – перелічує заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Алла Букіна.

Додамо, договір чинний, поки протилежне не буде встановлено судом. Якщо отримуєте дві платіжки за послугу з управління будинком та не знаєте, кому сплачувати, зверніться в абонвідділ або ж кол-центр компанії, аби з’ясувати статус договірних відносин.

Лише за останні кілька місяців суд визнав незаконним рішення установчих зборів та реєстрацію ОСББ у п’яти багатоквартирках через згадані вище порушення.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: 

Суд скасував об’єднання співвласників трьох будинків

Господарський Суд скасував чергове ОСББ через порушення процедури

У компанії стверджують: створювати об’єднання співвласників потрібно з дотриманням усіх законодавчих норм та вимог. В іншому разі – крапку в конфліктних ситуаціях ставить суд. Управлінська компанія готова надавати юридичну підтримку мешканцям багатоквартирок, з якими має чинний договір. Завдання управлінця – захистити свого клієнта! А такі рішення судів укотре підтверджують позицію компанії, що ОСББ часто створюють із порушеннями.

Нижче публікуємо Рішення Господарського суду Черкаської області про скасування ОСББ «Руставі, 9».