loading

«Такі уважні, усе пояснюють й оперативно вирішують проблеми…» «Наші заявки – усі виконані…» «Люди вдячні за вашу роботу…» Близько 700 дзвінків щоденно надходить до кол-центру управлінської компанії «Нова якість». Усе частіше серед них – слова вдячності від мешканців за оперативну роботу, зміни в багатоквартирках і порядок на прибудинковій території.

Керівниця кол-центру управлінської компанії «Нова якість» Оксана Зінченко розповідає: такі дзвінки стали вже хорошою традицією. Звичайно, як і раніше, більшість містян дізнаються інформацію про роботи у власній багатоквартирці, коли телефонують до кол-центру компанії. І лише п’ята частина з них – лишає заявки.

– Деякі мешканці діляться позитивними відгуками як про окремих співробітників, так і про підприємство в цілому. Ми раді чути голос кожного з них. Це дуже тішить, коли люди не не лінуються приділити час і розповісти враження про нашу роботу. Ці розмови дарують позитив на цілий день, – каже Оксана Зінченко.

Такі дзвінки надходять кілька разів на день – зазначають у кол-центрі «Нової якості». Найчастіше черкасці дякують за обрізку дерев, роботу майстрів, сантехніків, малярів і двірників, а також – за оперативне виконання заявок й усунення аварійних ситуацій.

«Ми давали заявки – вони всі виконані. Хочу подякувати сантехніку, був дуже уважним, усе детально подивився й пояснив. І майстру спасибі! Відреагувала оперативно – проблему вирішила!»

«Ми хочемо подякувати майстру. Вона на днях вивезла порубані дерева, які вітром поламало – молодець. Якщо вона буде йти на посаду мера, ми її підтримаємо всією багатоквартиркою!» 

«Я від цілого будинку хочу подякувати. Хлопці нам швидко, акуратно все зробили та усунули аварію. Жителі нашої багатоквартирки вам вдячні!»

«Передайте, будь ласка, хай дадуть людині премію. Чистота й порядок кожного дня, навіть недопалки збирає. Дуже гарно працює мужчина!»

– Ми ж учергове дякуємо мешканцям за такі дзвінки. Іноді передаємо слова вдячності працівникам або ж прослуховуємо записи на нарадах. Для них – це кілька хвилин часу,  а для нас – настрій, мотивація та натхнення працювати далі заради їхнього комфорту! – додає керівниця кол-центру.

Зібрали для вас третю підбірку аудіозаписів із нової рубрики #нам_дякують. Якщо ви також хочете поставити оцінку управлінській компанії, зателефонуйте до нашого кол-центру: 56-01-01 (цілодобово). І ваш дзвінок обов’язково пролунає в наступних записах.

Пропонуємо прослухати третій фрагмент із нашої рубрики!

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: