loading

«Хто стукає – тому відкривають». У цьому на власні очі переконалася мешканка Новопречистенської, 35 Галина Матвєєва. Вона стверджує: співпраця з управлінською компанією може бути на користь будинку. 

Про оновлення в багатоквартирці та як їм нині з «Новою якістю», розповідає сама мешканка.

– Спочатку ми хотіли організувати ОСББ. Ну, ви ж розумієте, що все нове спочатку сприймається складно. Але тим не менше, коли не склалося з об’єднанням, бо не всі були згодні на це, нас взяла під своє крило «Нова якість». Ми бачимо, що щось почало робитися. І це щось ми помічаємо на власні очі, – каже Галина Матвєєва.

Жінка зазначає, що за ці півтора року працівники закрили приямки підвалів та вікна, провели теплоізоляцію труб у підвалі. 

– Тепер вони гріють нас, а не вулицю, – додає мешканка.

У дворі управлінська компанія обрізала сухостійні дерева та облаштувала дитячий майданчик. Тепер діти можуть безпечно гратися в накритих пісочницях із чистим піском. Окрім того, у під’їздах з’явилося оновлене освітлення й поштові скриньки .

– Старі – були в жахливому стані, там навіть замки обривались. Ми подали заявку й оперативно отримали нові, – каже Галина Матвєєва та наголошує: – Можливість змінити власний будинок є в кожного. Але для цього мешканцям треба бути активними та вчасно сплачувати за послугу. Пасивність не призводить ні до чого хорошого. Є приказка: хто стукає – тому й відкривають.

У цьому будинку роботи ведуться активно, адже є постійна комунікація з майстеркою управлінської компанії. Це Лілія Жмурко. У її підпорядкуванні близько 50 таких багатоквартирок, як Новопречистенська, 35.

– У планах на цей будинок – ремонт першого поверху, тому що все має бути зроблено естетично й у комплексі. Це не так, що ми почали одну справу, покинули й пішли на щось інше. Ми доводимо все до логічного кінця, – пояснює майстерка Лілія Жмурко.

Зміни – можливі! Будьте активними: залишайте заявки через наш кол-центр: 56-01-01 (цілодобово) та справно сплачуйте за послугу. Управлінська компанія «Нова якість» завжди з вами на зв’язку!

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: