loading

Чому мешканці приватного сектору відвантажують ремонтні відходи в контейнер біля багатоквартирних будинків? На які майданчики та кому дозволено складувати негабаритне сміття? Такі й інші запитання черкасці часто ставлять як у соцмережах управлінській компанії, так і в колі близьких.

У минулому відео ми обговорювали, хто та як сформував вартість послуги з вивезення великогабаритних і будівельно-ремонтних відходів. Сьогодні ж – пояснюємо, кому можна зносити негабарит на контейнерні майданчики та чи кожен має однакове право на користування ними.

Містяни часто обурюються, коли бачать, що мешканці приватних будинків привозять негабаритне сміття в контейнер біля їхньої багатоповерхівки. Та чи варто через це нервувати – роз’яснюємо далі.

Насамперед потрібно пам’ятати, що за послугу платять усі. Різниці немає, чи проживають мешканці в багатоквартирці, а чи в приватному секторі. Тому кожен має однакове право на користування нею. А відповідно черкасці можуть приносити негабарит до того контейнерного майданчика, до якого їм зручно.

Баки для негабаритних відходів у місті не закріплені офіційно за якоюсь багатоповерхівкою чи приватним будинком. Однак для зручності в Черкасах визначили  240 майданчиків біля черкаських багатоквартирок. А приватний сектор може просто залишити сміття біля свого двору в день вивезення твердих побутових відходів

Кожен містянин може обрати будь-який із контейнерів без прив’язки до мікрорайону. Від цього ціна за послугу не зміниться. Єдине – в управлінській компанії закликають дотримуватися графіку! Лишати негабарит на майданчику необхідно в переддень його вивезення. Ознайомитися з графіком можна на сайті «Нової якості»

Водночас, якщо мешканці бачать, що на майданчику розвантажують причепами сміття жителі із сусідніх сіл чи, очевидно, будівельні компанії, то краще звернутися в муніципальну інспекцію чи поліцію. Адже сплачувати за утилізацію відходів мешканцями інших населених пунктів чи компаній черкасці справді не повинні.

Сподіваємося, що коротко відповіли на це запитання. Аби залишити власне, прикріплюйте його під цим дописом. Уже в наступних випусках –  нові теми для обговорення.

Відповіді на попередні можна знайти за посиланнями:

Cлідкуйте за дописами у Facebook: https://www.facebook.com/UK.nova.yakist

Наш Інстаграм: https://www.instagram.com/novayakist/

Оперативні новини в Телеграм: https://t.me/novayakist

Підписуйтеся на наш YouTube-канал: https://cutt.ly/kgtKab5