loading

Не лише обслуговування будинків, а й допомога на інших об’єктах соціального значення. Таку позицію вже давно займає керівництво управлінської компанії.  Особливо, коли йдеться про дитячі садочки чи школи.

Днями бригада «Нової якості» ліквідовувала аварійну ялинку на території дитячого садочку №70.

– До нас звернулася завідувачка цього садочку. На території закладу, прямо над тротуаром, яким ходять діти, росла ялинка. Її висота сягала третього поверху. Та цієї зими через надмірну кількість опадів коріння підмило, і хвойне дерево нахилилося. Воно почало становити загрозу й будь-якої миті могло повалитися. Аварійність ялинки підтвердили й у відділі екології Черкаської міської ради, – розповідає майстриня по роботі з населенням управлінської компанії Ніна Сусло. –Завідувачка просила нас допомогти зі спилюванням небезпечного дерева.

Працівники «Нової якості» додатково обстежили ялину. А минулої суботи до садочка вирушила наша автовишка. Ліквідація хвойного дерева тривала чотири години. Далі всі крони ялини вантажівкою «Нової якості» відвезли до зоопарку. Там дерево буде слугувати кормом та підстилкою для тварин. 

– Ми – соціально відповідальна компанія. Тому завжди йдемо на допомогу, звісно, якщо роботи нам під силу. Будь-якої миті дерево могло б впасти. Тому ми в короткі терміни виїхали та спиляли його, – наголошує засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник. 

Він додає, що до підприємства неодноразово звертаються різні установи. Так нещодавно три наші автовишки  працювали на території Дитячого будинку. Там обрізали аварійне гілля на дванадцяти високих тополях.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: