loading

Ремонти перших поверхів у багатоповерхівках, асфальтування прибудинкових територій – це пріоритетні завдання управлінця цьогоріч. Частково компанія вже приступила до їх виконання, паралельно працюючи й над іншими заявками, які щоденно надходять від мешканців.

– Ще наприкінці минулого року ми склали план, з яким стартували цьогоріч. Першочергово йдеться про ремонти в під’їздах. Зараз маємо понад 250 таких заявок. Порадившись як із мешканцями, так і з фахівцями, було вирішено спершу охопити ремонтами перші поверхи. Для такого рішення є причина. По-перше, для об’ємних робіт більшість будинків ще не спромоглися накопичити потрібні суми коштів, або ж грошей не вистачає через заборгованість. По-друге, перший поверх – це як візитівка всього під’їзду. І люди з верхніх поверхів, проходячи повз, розумітимуть, що якраз від відповідальної та сумлінної оплати й залежатиме оновлення решти під’їзду. Це стане своєрідним стимулом, – розповідає заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Ольга Протасенко.

Друге стратегічне завдання, говорить Ольга Протасенко, стосується асфальтування прибудинкових територій. Якраз із цього приводу було чимало нарікань у соціальних мережах.

– Справді, торік ми зробили ямковий ремонт лише в кількох дворах. Більшість заявок перенесли на весну та літо цього року. Адже хочемо, щоб це було системно, коли заходимо в один район й охоплюємо всі двори. Але ще раз наголошую, що асфальтування – це теж вартісні роботи, і вони також неможливі, якщо в будинку є серйозна заборгованість, – застерігає пані Ольга.

Працівники «Нової якості» продовжують виконувати й інші не менш важливі заявки. Це ремонти покрівель, входів до під’їздів, монтування поштових скриньок, освітлення тощо. На певні об’єкти доводиться залучати підрядні організації. Зокрема, для ремонтування накриття балконів крайніх поверхів.

Упродовж минулого року біля багатьох будинків міста з’явилися сучасні та стильні лави. Тепер поруч із ними поставлять ще й нові урни.

– Це не означає, що ми завершуємо з лавами. Їх ми теж виготовлятимемо. Та погодьтеся, що зовсім не естетично, якщо біля лави немає смітника або ж замість нього стоїть якась коробка. Тому навесні розпочнемо ставити урни. Їх ми розробили та самостійно виготовляємо. Тож це значно дешевше, ніж замовляти десь. А мешканці вже зараз можуть телефонувати до кол-центру та лишати заявку, – радить інша заступниця директора «Нова якість» Алла Букіна.

Загалом цього року значна увага управлінця буде зосереджена на прибудинкових територіях. Зміни у дворах удалося розпочати ще торік. Завдяки автовишкам більшість територій вийшло звільнити від аварійних та сухостійних дерев. Тепер робота висотної техніки зосереджена на знищенні омели.

– Монтування огорожі, санітарна обрізка дерев, установлення дошок оголошень чи ремонт стійок для сушки білизни – ці та інші заявки ми теж продовжуємо виконувати. Це ж стосується й нових пісочниць. Якщо мешканці бажають, то можуть теж подати заявку. Та з досвіду скажу, що значно комфортніше працювати там, де є старші будинку або під’їзду чи ж ініціативні групи з числа небайдужих мешканців. Тому традиційно закликаю людей обрати з-поміж себе представника, – рекомендує Алла Букіна.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: