loading

Наприкінці минулого року управлінська компанія розпочала монтаж склопакетів у під’їздах будинків, в яких віконні конструкції вже не піддавалися ремонту. Першочергово йдеться про багатоповерхівки з найкритичнішою ситуацією.

– Передусім це ряд будинків, яким 50-60 років і де віконні рами не оновлювалися десятиліттями. Звичайним ремонтом там неможливо було дати раду. Тож мешканцям тих багатоквартирок, на накопичувальному рахунку яких була достатня сума коштів, ми запропонували встановлення сучасних склопакетів.

Окрім того, люди самостійно визначали, які вікна потребують негайної заміни, а які можна відтермінувати. Так, зокрема, вчинили у п’ятиповерхівці на Чигиринській, – каже заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Ольга Протасенко. – Але хочу наголосити, що якраз старші будинків чи ініціативні групи вирішують послідовність робіт по всьому будинку за пріоритетністю.

Загалом наприкінці року було оновлено 64 вікна.

За словами пані Ольги, для встановлення склопакетів не потрібно робити заявки, оскільки майстри по роботі з населенням володіють інформацією про стан житлового фонду, тож самостійно запропонують мешканцям варіант робіт.

У решті будинків теслі «Нової якості» лагодять рами та замінюють розбите скло на нове.

Водночас мешканці можуть піти ще й іншим шляхом і не лише встановити нові склопакети, а й енергомодернізувати багатоповерхівку. Для цього необхідно взяти участь у програмі «Енергодім». Детальніше про це можна довідатися в кол-центрі «Нової якості».

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: