loading

Іржа, корозія та навіть діри! Через пошкоджені металеві водостоки вода потрапила в оселі верхніх поверхів у будинку на Хрещатик, 190. Конструкціям – уже не один десяток років. А часті опади й зміни температури пришвидшили псування металу на них.

Майже 70 метрів погонних металу знадобилося, аби «обгорнути» місця протікання на водостоках у цій багатоквартирці. Працівники управлінської компанії відремонтували відлив лише за три дні, щоб якомога швидше усунути незручності для мешканців.

У компанії зауважують: такий випадок – далеко не єдиний у Черкасах. Близько 20 будинків, які обслуговує «Нова якість», потребують ремонту відливів. Адже на всіх них водостоки установлені ще з часу введення в експлуатацію самої будівлі.

– Такі роботи дійсно є складними. По-перше, до процесу доводиться залучати автомобільну вишку. По-друге, оцинкований метал ми заводимо під старий жолоб –  простими словами, огортаємо його. Усе для того, аби новий якраз запобігав протіканню в колишніх аварійних місцях водостоку, – говорить начальник дільниці з поточних ремонтів Руслан Хворостенко.

Він додає, що ремонт може відбуватися  від  двох-трьох днів до кількох тижнів – залежно від складності роботи та погодних умов.

Такі конструкції захищають стіну будівлі та відмостку від руйнування. Бо влітку опади з даху стікають по відливах у відповідно облаштоване місце. А от узимку – металеві водостоки взагалі запобігають формуванню небезпечних для мешканців бурульок.

Минулоріч у компанії вже оновили жолоби в п’яти багатоповерхівках. Цьогоріч – у планах замінити їх ще на стількох будинках, де вони протікають і створюють значний дискомфорт для власників квартир.

У «Новій якості» закликають містян із розумінням ставитися до незручностей. Адже такі ремонтні роботи неможливо проводити за несприятливої погоди. До повноцінної заміни металу можна перейти лише з настанням весни. Нагадуємо, ці роботи можливі за умови справної сплати за послугу!

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: