loading

«Нам зробили покрівлю», «ми побачили зміни в під’їзді», «електрик оперативно відремонтував світильник». Ви звертаєтеся до нас із найрізноманітнішими проханнями, а ми тішимося, коли отримуємо відгук хоча б про частинку з виконаних робіт.  Усі їх збираємо в нашій рубриці «нам дякують». 

Цей випуск містяни оновили словами вдячності за ремонти покрівлі та прочищення вентиляційних труб. Наступні майже півтори хвилини відео – якраз про те людське спасибі за наші щоденні роботи в черкаських будинках.

«Хочу сказати вам спасибі – хороші працівники сьогодні нам покрівлю зробили. Я вдячний – вчасно прийшли, перекрили, ніби все добре. Тому спасибі, «Нова якість, ви реально працюєте!»

«У нас у дворі працює двірничкою Люся. Вона настільки добросовісно ставиться до своїх обов’язків: і квіти висаджує, і прибирає. Ну, настільки турботлива!»

«Я вас турбував сьогодні зранку: у нас плафон відірвали. Хотів подякувати за оперативність, електрик полагодив. Усе тепер добре, щиро вам вдячний!»

«Були хлопці ваші щодо витяжки – усе подивились, перевірили. Спасибі за роботу!»

«Я хотів би висловити подяку майстерці, який займається будинком за адресою 30-років Перемоги, 50. Майстерка Ірина виконала дуже гарний ремонт у нашому під’їзді та замінила поштові скриньки».

– Щодень ми спілкуємося із сотнями людей. Трапляється усього: і звернення не за адресою, і зверхність у розмові, лайка чи звичайні пів хвилинні дзвінки «по суті». Та серед усього останнім часом нам вдалося налагодити зворотній зв’язок із мешканцями. Таких небагато, але це зазвичай ті містяни, яким небайдужа доля їхнього будинку, які не просто вимагають щось зробити, а й контролюють процес. Коли на лінії саме такий дзвінок, то я з легкістю це читаю на обличчі своїх дівчат, – розповідає керівниця кол-центру управлінської компанії Оксана Зінченко.

Якщо ви також хочете поставити оцінку «Новій якості», зателефонуйте до нашого кол-центру: 56-01-01 (цілодобово). І ваш дзвінок незабаром пролунає в наступних записах. Залишити свою оцінку можна і в коментарях під цим дописом.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: