loading

Звідки беруться купи трави й гілля на майданчиках? Чому цю деревину не вивозять разом із негабаритом? Нині в період покосів та завершення обрізки дерев – це одні з найтоповіших запитань до компанії від містян.

Тому вже в цьому випуску «Детально про негабарит» розповімо, чому таке скошене й спиляне «добро» тижнями лежить на майданчиках для негабариту та хто зобов’язаний прибирати ці відходи?

Найважливіше, із чого варто почати відповідь, це пояснити, чи є гілки негабаритом. Такі відходи   це деревина природного походження. А до великогабаритних та ремонтних належить лише деревина неприродного. Тобто працівники «Нової якості «Благоустрою» забирають від майданчиків старі вікна, двері, каркаси ліжок, меблі тощо. Їх відсортовують, вивозять окремо від решти сміття та щоразу просять не класти все в одну купу.  

Тепер роз’яснюємо, чому трава з гіллям з’являються на майданчиках. Усе –  через те, що частина мешканців не дотримується правил сортування, незважаючи на наші прохання. Однак, якщо ви все ж таки бачите купи деревини на майданчику, то їх однозначно мають вивозити профільні комунальні підприємства. Серед таких – «Черкаська служба чистоти». 

Традиційно нагадуємо: негабарит варто виносити в  переддень вивезення його з найближчого до вас майданчику. Із графіком, як завжди, можна ознайомитися на нашому сайті.

Хочете почути відповідь і на ваше запитання – залишайте його під цим дописом.

Переглянути попередні випуски можна за посиланнями:

Cлідкуйте за нашими дописами у Facebook: https://www.facebook.com/UK.nova.yakist

Наш Інстаграм: https://www.instagram.com/novayakist/

Оперативні новини в Телеграм: https://t.me/novayakist

Підписуйтеся на наш YouTube-канал: https://cutt.ly/kgtKab5