loading

Як законно не платити за вивезення великогабаритних і ремонтних відходів? Чи потрібно сплачувати за послугу, якщо ви тимчасово не проживаєте в місті? Усе частіше до управлінської компанії надходять подібні запитання від містян.

Тому в дев’ятому випуску «Детально про негабарит» розповідаємо, в яких випадках можна здійснити перерахунок сплати за послугу та хто має на це право?

Відповідь на останнє запитання: така можливість є в кожного черкащанина. І, що важливо, вона є тимчасовою, цілком обґрунтованою та законною. 

За яких умов містянам можна розраховувати на перерахунок розміру сплати за послугу? Якщо ви працюєте чи навчаєтеся в іншому місті, хоч і прописані в Черкасах. Те ж саме стосується випадків, коли у квартирі прописані рідні, які нині перебувають за кордоном, проживають чи навчаються в іншому населеному пункті тощо. 

Наголошуємо: це не означає, що містяни просто можуть припинити сплачувати. Ці дії потрібно «узаконити», тобто повідомити про ваші обставини компанію-надавача послуг.

Для зручності в черкасців є кілька варіантів, як можна це зробити. Перший: звернутися в абонентський відділ управлінської компанії «Нова якість» за адресою Смілянська, 145. Там працівники розкажуть вам, які документи необхідно надати: довідка з роботи, навчання, з фактичного місця проживання тощо. Другий: дистанційно надати перелічені документи через номер вайберу відділу звернень: (050) 291-51-51 у робочий час (08:00-17:00). 

Хочете поставити нам запитання – залиште його під цим дописом.

Попередні  випуски ви завжди можете переглянути на нашому сайті:

Cлідкуйте за нашими дописами у Facebook: https://www.facebook.com/UK.nova.yakist

Наш Інстаграм: https://www.instagram.com/novayakist/

Оперативні новини в Телеграм: https://t.me/novayakist

Підписуйтеся на наш YouTube-канал: https://cutt.ly/kgtKab5