loading

«Тільки вчора вам зателефонував – а труби вже стоять! Ви дійсно – «Нова якість»!»  Ці слова вдячності управлінській компанії залишив мешканець багатоквартирки на В. Ложешнікова, 54. У його будинку наші працівники оперативно встановили водостічні труби. 

«Ми здивувалися, що так швидко підпиляли дерева», «усі йдуть і кажуть, яка красива огорожа», «вас потрібно цінувати, так швидко поставили труби». Публікуємо для вас дев’ятий випуск «нам дякують».

«Я на Грушевського, 97 проживаю, у четвертому під’їзді. Ми викликали фахівця прочистити нам стояк. Ви це зробили і я хотіла просто подякувати! Сказати спасибі, адже оперативно почистили!»

«Сьогодні я вам телефоную, аби виразити глибоку вдячність від усіх мешканців, бо ви більше, ніж приємно, здивували! Я вчора тільки зателефонував, а вже труби стоять. Ви підтверджуєте, що ви дійсно «Нова якість»! Вас просто потрібно цінувати й возвеличувати, велике вам спасибі!»

«Телефоную з Благовісної, 180 і хочу подякувати вам! Тільки що в нашому підвалі замінили шматок аварійної каналізаційної труби. Спасибі вам велике!»

«Ми просили, щоб нам підпиляли дерева. І тепер хочемо подякувати за те, що нам так добре й швидко все зробили, прекрасно прибрали. Ми дуже вдячні та аж здивувалися самі, що так оперативно виконали роботу. Тому виносимо подяку «Новій якості»!»

«Я давала заявку для другого й третього під’їздів на огорожу. І від наших мешканців ми висловлюємо подяку вашим хлопцям! Вони по такій спеці робили! Усі йдуть і кажуть, як красиво. Люди будуть вам телефонувати, організую, аби всі просили працівникам премію! От спробуйте в такому камінні, як тут у нас, щось зробити!»

– Робочий тиждень працівників «Нової якості» пролітає надто швидко, адже кожен із них віддано працює заради комфорту черкасців. А нам приємно чути, що ви це помічаєте. Мабуть, це таки найвища нагорода за щоденну працю співробітників управлінської компанії, – говорить керівниця кол-центру «Нової якості» Оксана Зінченко.

Якщо ви також хочете поставити оцінку «Новій якості», зателефонуйте до нашого кол-центру: 56-01-01 (цілодобово). І ваш дзвінок незабаром пролунає в наступних записах. Залишити свою оцінку можна і в коментарях під дописом на нашій фейсбук-сторінці.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: